Pırlanta Tektaş Modelini Tasarla!

Tektaş Pırlanta Yüzük Modelinizi Tasarlamaya Başlayın

Pırlanta Tektaş Yüzük Modelini Kendin Tasarla!

Son yüzyıldır pırlanta tektaş yüzük, aşkı sembolize etmektedir. Özelliklerinden dolayı ölümsüz bir taş olan pırlanta, bu özelliği sayesinde tüm dünya da aşkı ölümsüzleştirmek için kullanılmıştır.

Kendi bütçenize en uygun tasarlayacağınız tektaş pırlanta yüzük modelinizi birbirinden güzel modellerimiz arasından seçebilir ve oluşturabilirsiniz. eJOYA'nın sizin için hazırlamış olduğu bu güncel modellerden size en uygun olanı seçebilir, modelin ayarını, metalin rengini ve kullanılacak pırlanta taşın özelliklerini istediğiniz gibi değiştirerek, bütçenize uygun ve istediğiniz kalitede tek taş pırlanta yüzük modelinizi hazırlayabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz bir diğer kolaylık ise "Bütçeni Belirle", sizler için özel olarak seçmiş olduğunuz pırlanta tektaş modellerimizden fiyat aralığı girerek, bütçenize uygun tek taş modellerini bulabilirsiniz. Tektaşınızı tasarlarken dilerseniz gümüş, dilerseniz altın tek taş yüzük olarak hazırlayabilirsiniz.

Tek taş Pırlanta Yüzük Modelinizi Tasarlayın!

Tektaş pırlanta yüzük modelinizi istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Önce tektaş montürünüzün kolunu daha sonrada pırlanta taşınızın oturacağı yuvayı seçebilir, size sunulan sayısız seçenek sayesinde yüzlerce değişik tektaş pırlanta yüzük tasarlayabilirsiniz. Tek taş pırlanta yüzüğünüzün ayarını, rengini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Daha sonra tasarımınıza takılacak pırlanta taşın, özelliklerini seçebilir ve fiyatını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

E-Bülten Üyeliği

İndirimlerden faydalanmak için, e-mail adresinizi bırakın...