eJOYA ürünleri satmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin

Sizde eJOYA ürünleri satabilirsiniz, öncelikle yapmanız gereken hangi yolla bu ürünleri pazarlamak istediğinize karar vermenizdir;
  1. İsterseniz XML yolu ile otomatik olarak ürünlerimizi internet sitenizde satışa sunabilirsiniz, bilgi akışının yoğun olduğu günümüzde firmalar veya kurumlar arasında bilgilerin hatasız olarak değişimi hayati öneme sahiptir. Tedarikçi ile müşterinin sitesi arasında hızlı ve güvenli veri değişimini sağlayan bu işlem "Xml entegrasyonu" veya "tedarikçi entegrasyonu" olarak da bilinmektedir. eJOYA olarak bu konuda internet ortamında takı, aksesuar ve moda konusunun önde gelen eticaret tedarikçilerinin başında gelmekteyiz.
  2. İsterseniz de fiziksel olarak dağıtımını yaptığımız ürünlerimizi mağazanızda sergileyebilirsiniz. eJOYA olarak özellikle kasa yanlarında sergilenmek üzere geliştirdiğimiz özel paketli ürünlerimiz ile oldukça tatminkar satış adetleri yakalayabilirsiniz.
eJOYA olarak, ayrıca internet yazılım hizmeti ve isterseniz operasyonel hizmetlerde dahil olmak üzere, sizlere her konuda destek verebilmekteyiz.

Türkiye parekende pazarının önemli bir oranı her sene online satışa kaymakta, gelecek 5 sene içinde de çok büyük rakamlara ulaşmış olacak, eğer yalnızca eJOYA Bayi olmak bizim için yeterli değil, biz bu yükselen değer içindeki , eJOYA yada ortakta olmak isteriz derseniz, ayrıca sizlerle tanışmak bizi mutlu edecektir.

İletişim Bilgileri
Modam Hediyelik Eşya Ürünleri Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.

Merkez Mah. Aytekin Sk. No:5 D:5 Çekmeköy / İstanbul

+90 216 642 40 55

destek@ejoya.com

eJOYA online alışveriş sitesidir ve fiziki bir mağazası bulunmamaktadır. Belirtilen ofis adresimizden direk teslimat yapılmamaktadır. Ürünler atölyemizden ve depomuzdan direk adresinize gönderilmektedir.

E-Bülten Üyeliği

İndirimlerden faydalanmak için, e-mail adresinizi bırakın...